Nic nie rozumiesz?  Nie przejmuj się. Nie tylko ty tak masz 🙂 

Czym różni się facet od baby?

Spojrzeniem na świat, rzeczywistość, otoczenie, sposobem wychowywania dzieci, spędzaniem czasu wolnego. Facet nie myli kierunków. Dla niego „w prawo” to „w prawo”.

 Facet nie rozbiera świata na „czynniki pierwsze”. Dla większości z panów „czarne ” to „czarne”. Jak jest zmęczony to wypoczywa, jak głodny to je. Prosty „w obsłudze”.

Facet jak ma hobby to na 100 % w to wchodzi. Zadba o dom-oczywiście!  Przyniesie pieniądze, skosi trawę , zrobi remont ( bo jest silny), ale jak leci w tv program motoryzacyjny albo historyczny, albo mecz  to lepiej „nie podchodź”. I nie pytaj „kiedy jest spalony”.

Jak chce jechać na ryby, na grzyby, na mecz, na koncert, pograć na komputerze, popisać na „fejsie”, pooglądać you tuba itp.itd to daj mu spokój. Zrelaksuje się, wyciszy, uspokoi i wróci na ” łono rodziny „szczęśliwszy.

A ty posprzątaj w tym czasie, ugotuj, dopilnuj dzieci i mu nie przeszkadzaj. Możesz też poczytać, przeglądać „neta”,  you tuba. I nic nie mów, nie narzekaj, nie marudź. Możecie nawet koło siebie siedzieć i nic nie mówić. Niech każdy w różny sposób robi coś swojego.

Kobieta to dopiero dziwna istota, ale fajnie ją  mieć . Wiadomo. I najlepiej skromną, zgrabną, ładną, mądrą, inteligentną, obrotną, „gospodarną”, pracowitą, wrażliwą, wierną, uczciwą, opiekuńczą i żeby znała się na samochodach.

Facet różni się od baby.

I co takiego mądrego wymyśliłaś?-zapytacie. Co zrobić, żeby było dobrze? A może znaleźć coś wspólnego. Pasja, zaangażowanie we wspólną sprawę pomoże, a nawet zbliży i już facet i baba będą się mniej różnić. Takie jest moje spojrzenie na te sprawy.

mem na stronę

mem nr 2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.