To był mój wielki dzień, ponieważ po raz pierwszy miałam możliwość podzielenia się swoją pasją przed szerszą publicznością. Moment był jak najbardziej odpowiedni, bo sytuacja miała miejsce na okoliczność Dnia Kobiet. Swoją prezentację zatytułowałam „Kobieta z pasją”.

fot. Agnieszka Niewiara

   Od jakiegoś czasu czuję potrzebę mówienia o tym jak ważne jest, aby mieć swój „kawałek świata”. Oprócz zwykłych, codziennych obowiązków mieć coś tylko dla siebie. Mam to szczęście, że moje zainteresowania dzielę z mężem. On- miłośnik zabytkowej motoryzacji to człowiek całkowicie odpowiedzialny za to, co robię. Pisałam już o tym w zakładce „o mnie”http://retrohobby.pl/o-mnie/

fot. Mirosław Wiśniewski

Podczas spotkania zaprezentowałam moją stronę internetową, opowiadałam o renowacji naszego opla z 1938, ale przede wszystkim przedstawiłam kolekcję fascynatorów, którą tworzę z moją przyjaciółką.  Wielką radość sprawiło mi to, że mogłam wypożyczyć paniom nasze rękodzieło do profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Była też makijażystka, która zaprosiła panie do salonu kosmetycznego oraz mój kolega muzyk, w specjalnym show, które zadedykował wszystkim kobietom.

To był wieczór pełen niezapomnianych wrażeń. Cieszę się, że mogłam podzielić się swoją pasją, w uroczym miejscu, w towarzystwie kobiet- na Dzień Kobiet!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.