Bal charytatywny ROTARY- Wiechlice

Bal charytatywny ROTARY . Wydarzenie zgromadziło  wyjątkowych gości, którzy zbierali datki na szlachetny cel.  Taki bal to nietuzinkowe spotkanie uroczych dam i gustownych dżetelmanów, dla których hasło”Służba na rzecz innych, ponad własną korzyść” ma  wymiar dosłowny. 

Rotary w Pałacu w Wichlicach to również  wykwintna kuchnia, pokaz magii, wspaniała atmosfera i doskonała opieka konferansjera, który magnetyzował głosem, dykcją i elokwencją. Czuło się profesjonalizm i duże doświadczenie sceniczne.

 Goście bawili się przy zespole LOVE MAKER, który okazał się ciekawym zjawiskiem na rynku muzycznym i moim nowym, wielkim odkryciem. Muzycy zafundowli gościom niesamowitą „Podróż w czasie”. Bogaty repertuar nie pozwalał usiedzieć w miejscu , a charyzmatyczni wokaliści porywali do tańca.

 

2

 

Uczestnicy balu znaleźli się w latach 30-tych, 60-tych, w szarym PRL-u , w kolorowych latach 70-tych i rockowych latach 80-tych. Było trochę funky, trochę swingu , nieśmiertelnego rock and rolla i popularnej muzyki disco. Stylizacje wokalistów wprawiały w zdumienie, a gra świateł i zabawnych dialogów zachwycała. Było kolorowo i bardzo muzycznie. Zespołowi towarzyszyły stylistki, które zadbały o wizerunek  członków ekipy muzycznej  i  „zaopiekowały”się uczestnikami balu. SZAFA RETRO, do której zostali zaproszeni goście była niebanalną niespodzianką dla pań i panów .Retro fotki będą przypominały o tym, że to było niezwykłe wydarzenie. 

47111