Szklarska Poręba w stylu retro

Koncert-dancing w stylu retro był pretekstem do tego, aby w jednym miejscu mogli spotkać się wyjątkowi ludzie.

Ja też tam byłam, wszystko widziałam i Wam opowiem.

Ależ było pięknie!  Ludzie z pasją, ciekawe tematy, wspólne rozmowy, muzyka, spotkanie z modą , skorzystanie  z porad stylistki , pełna SZAFA RETRO  i sesja fotograficzna. Panie były zachwycone! 

 

Lecz to, co zrobiło na mnie największe wrażenie to  więź,  jaka łączyła owe zgrane towarzystwo. Widać, że goście znają  się od zawsze. 

Cieszy mnie to, że mój pomysł, aby zaproponować  na to wydarzenie zespół Retro Swing Project okazał „strzałem w dziesiątkę”. Goście byli zachwyceni, bo koncert-dancing w stylu retro spełnił oczekiwania wszystkich.

Urokliwe stylizacje, wspaniały humor i duży dystans do siebie spowodował, że to były wyjątkowe chwile. Wiem już na pewno, że Szklarska Poręba to miejsce, gdzie mieszkają szczęśliwi ludzie, dla których „retro” to sposób na życie.  

 W Szklarskiej Porębie ilość inicjatyw w tym klimacie jest imponująca, a osoba Beaty Holek,  która mówi o sobie ” Pozytywnie zakręcona. Pasjonatka Retro mody w każdym wydaniu” sprawia, że  retro  jest tam „na okrągło”.

Przyjmuję odznaczenie z rąk Beaty Holek

Ten event to taka sentymentalna pdróż w przeszłość,  które łączy, scala,  integruje i  jednoczy młodszych oraz starszych.  Muszę przyznać, że dla prawdziwych dam i gentelmanów czas stoi w miejscu. To niezwykli KRÓLOWIE  balu.

Serdeczne podziękowania dla Jarosława Krupiej za piękne fotografie .