Retro Motor Show w Poznaniu to wspaniałe wydarzenie i wyjątkowe miejsce na mapie polskich spotkań pasjonatów zabytkowej motoryzacji.

Oprócz historycznych pojazdów, wspaniałych eksponatów, stref ekspertów motoryzacji i renowacji, miejsc edukacyjnych, które przyciągały głównie męską część odwiedzających znalazło się coś dla pań.

To było moje miejsce w tym męskim świecie. Byłam tam całym sercem i duszą, a przestrzeń dzieliłam wraz z moimi przyjaciółmi z Grupy Retrohobby.

Strefa Retro Moda i Uroda skierowana była do miłośników muzyki i mody lat minionych. Odwiedzający mogli skorzystać z szafy retro, wypożyczyć rekwizyty do zdjęć i odwiedzić studio fotograficzne MIROSŁAW WIŚNIEWSKI FOTOGRAFIA 

Damska część gości korzystała też z porad stylistek, makijażystek i fryzjerów SALON FRYZJERSKI CZESANKA.

W strefie retro można było spotkać się z modystką z firmy OKTOPUS

Specjalnie na tę okazję została przygotowana kolekcja kapeluszy w stylu lat 20-30- tych, która cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Dużą atrakcją targów Retro Motor Show okazał się  zespół RETRO HOBBY BAND, który proponował publiczności współczesne hity w stylu retro i nostalgiczne piosenki ze „Starego kina”.

Goście słuchali klimatycznej muzyki i uczestniczyli w retro potańcówkach.

Obok sceny była kawiarenka, która serwowała pyszną kawę. Odwiedzający mieli chwilę na refleksję, wymianę wrażeń, spotkanie ze znajomymi. Zrelaksowani, mogli ponownie udać się do pawilonów, w których znajdowały się „perełki” światowej motoryzacji, ludzie z pasją i wiele innych atrakcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.