Afery kryminalnej z naszym oplem w tle c.d

Niewiarygodne, a jednak prawdziwe!  Bo jak rozumieć fakt, że Prokuratura najpierw nie widziała znamion przestępstwa ( przypominam, że inne prokuratury miały inne zdanie ).Po naszym zażaleniu Sąd przyznał nam rację i pan Prokurator miał za zadanie zbadać naszą sprawę jeszcze raz.

Sprawa kuriozalna! Posłuchajcie dalej. Przyszła odpowiedź. Prokuratura napisała, że zawieszają postępowanie z uwagi na niemożność ustalenia miejsca pobytu podejrzanego. Postępowanie będzie wznowione jak zlokalizują przestępcę. A czy szukają? Facet oszukał kilkadziesiąt osób na „grubą kasę”. „Policjo, bierz się do pracy! Już kilku  poszkodowanych złożyło zawiadomienie o przestępstwie. W paru przypadkach policja stanęła na wysokości zadania. A może nie ma komunikacji między wydziałami w jednej sprawie w naszym kraju? Jak ja mało rozumiem, jeszcze…

Mechanik- oszust  ma już 22 wyroki (powęszyłam trochę) i być może dalej organizuje aukcje na portalu, aby zwabić kolejnych naiwnych. Policjo, zabieraj się do roboty!!!!!

Może czekacie, aż sam się zgłosi? – pytałam funkcjonariuszy KPP

Chyba jednak jestem wróżką!

Kolejne pismo z Prokuratury nie pozostawia złudzeń. „Postanowiono podjąć zawieszone postępowanie”. Dlaczego? zapytacie. Odpowiadam:  Zgłosił się sam, dobrowolnie!

I widzisz Policjo, może napiszesz ogłoszenie „Szanowny Przestępco! Pomóż nam- zgłoś się sam”.  Jednym słowem: tragifarsa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.