Szafa retro

Od kiedy zaczęłam jeździć na zloty zabytkowych aut  zorientowałam się, że w mojej szafie znalazło się wiele sukienek w stylu retro, a w szufladach mnóstwo gadżetów i rekwizytów. Po jakimś czasie poczułam też chęć planowania ciekawych eventów i tak jakoś zrodził się projekt SZAFA RETRO.

Przypomniałam sobie o zdolnościach mojej przyjaciółki. Zresztą to właśnie z nią jeździłam na zloty, na które wskazane były stroje z epoki. Boginia marzyła  kiedyś o tym, by zostać projektantką. Szyła sobie modne ciuszki i błyszczała w towarzystwie, nosząc na sobie ciekawe stylizacje, a wszystko to w smutnych czasach PRL-u.

Potrafiła zaprojektować, skroić i samodzielnie wykonać modne ubrania i dodatki , czym wzbudzała zachwyt u koleżanek i podziw kolegów. Uznałam, że właśnie z nią chcę współpracować.

Teraz spod  ręki Boginii  wychodzą wymyślne, fascynatory, strojne przepaski i inne ciekawe nakrycia głowy, dzięki czemu nasze szafy pękają w szwach, a mój projekt SZAFA RETRO nabiera rozpędu.

 

Podział ról jest prosty: Ja projektuję eventy, a Boginia stroje. Kiedy wymyślę ciekawy event “targamy” ze sobą stare walizki, gdzie bawimy się stylizacjami. To początek naszej drogi, ale czuję, że razem zrobimy rzeczy wielkie.