Jestem bardzo zadowolona, ponieważ kolejny raz znalazłam się w wyjątkowym miejscu. Ciekawi ludzie, piękne pojazdy, wyjątkowa stylistyka. A wszystko to w Centrum Targowym w Toruniu. Już sam budynek to „kawał” historii, dlatego zorganizowanie wystawy w tak ciekawej przestrzeni było wspaniałym pomysłem.

Miałam przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu z moją Grupą Retrohobby na zaproszenie Automobilklubu Toruńskiego. To był doskonały pomysł, by spotkać się ze znajomymi, z wystawcami i posłuchać opowieści o ich ukochanych zabytkowych pojazdach. Jak zwykle atmosfera była wyborna, a klasyczne pojazdy pretekstem do eksplozji naszej kreatywności. Znalazłyśmy sobie miejsce w tym typowo męskim świecie.

W towarzystwie prezydenta Torunia Michała Zaleskiego

Jak zwykle zapakowałam Szafę Retro i wraz z przyjaciółkami „szalałyśmy” w naszej strefie retro. Sprawiałyśmy radość całym rodzinom, udostępniając retro rekwizyty do zdjęć. Nasza Szafa Retro cieszyła się dużym zainteresowaniem.

JAK JA ROZUMIEM KOBIETY!

Po kilkugodzinnym oglądaniu – oczywiście, bezspornie niezwykle pięknych pojazdów- my, kobiety potrzebowałyśmy również wyłącznie „babskiej” rozrywki. Dzięki czemu oderwałyśmy się na chwilę od tematów silników, tłoków, wałów korbowych.

Była zatem kawa, pogaduchy i szansa spotkania z modystką Barbarą Miedzińską- Cienki z firmy Oktopus. To był prawdziwy raj dla pań, które kochają kapelusze i fascynatory.

Zabytkowe pojazdy, moda, muzyka minionych lat przyciągnęła do Torunia nietuzinkowe osoby. Tutaj każdy miał coś do powiedzenia i chętnie korzystał z możliwości przebywania w tak ekskluzywnej przestrzeni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.